Firmy budowlane M&S BUD – Szczecin

Jesteśmy firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów jednorodzinnych. Nasza oferta przewiduje każdy rodzaj domu wybierany przez klienta. Są to domy parterowe, z poddaszem, piętrowe oraz budowane w nowoczesnej architekturze. Oferujemy nasze usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Główną zaletą naszej firmy, jest to, że zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem. Są oni fundamentem naszej firmy, dzięki czemu nie musisz się martwić o staranność wykonanej pracy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Firma M&S-BUD charakteryzuje się przede wszystkim uczciwością w stosunku do klienta i solidnością wykonanej pracy. Nasze usługi obejmują kompleksową budowę domu w stanie surowym oraz deweloperskim. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o każdy szczegół budowy i stanowią gwarancję jakości naszej firmy.

Profesjonalna budowa

z M&S BUD

 • Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników

  Firma Ms&-BUD zatrudnia tylko i wyłącznie sprawdzonych pracowników, którzy mają obszerną wiedzę i doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych. Dzięki temu gwarantujemy dobrą jakość i solidność wykonanej budowli.

 • Superwizja kierownica budowy podczas realizacji projektu

  Wybranie naszej firmy to zagwarantowanie spokoju przez cały proces budowy. Nasi klienci nie muszą mieć wiedzy na temat budowy czy architektury – my zajmiemy się wszystkim. Zadbamy o każdy szczegół i dopilnujemy wszelkich formalności związanych z budową domu.

 • Przejrzystość kosztów budowy

  Wybierając firmę M&S BUD, klienci uzyskują koszt realizacji, który jest nie tylko jasno określony od początku, lecz także indywidualnie dostosowany do możliwości finansowych danej osoby.

 • Szybka realizacja i jasno określony czas budowy

  Decydując się na naszą firmę, otrzymają Państwo konkretny, wspólnie ustalony termin realizacji zlecenia. Dzięki naszemu doświadczeniu i efektywności pracy doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego zajmuje zaledwie 8 miesięcy.

 • Wsparcie i doradztwo specjalistów

  Nie każdy musi posiadać szeroką gamę wiedzy na temat procesu budowania i wykańczania domu jednorodzinnego. Nasi eksperci doradzą Państwu wybór odpowiednich materiałów i podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania architektoniczne. Przygotowując plan, bierzemy pod uwagę zdanie klienta i zapewniamy wsparcie merytoryczne.

 • Gwarantowana jakość wykonania

  Domy jednorodzinne wybudowane przez M$S BUD mają aż 10 lat gwarancji na wykonane przez nas usługi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną przez nas pracę.

Budowa w systemie gospodarczym

 • Nieodpowiednio dobrana ekipa budowlana

  Decydując się na budowę w systemie gospodarczym, wymagana jest dobra organizacja logistyczna. Wówczas konieczne jest znalezienie kilku osobnych ekip. Stworzenie odpowiedniego planu budowy i zatrudnienie ekipy wykonawczej pochłania ogromną ilość czasu i często generuje wiele problemów.

 • Brak nadzoru specjalisty nad pracą

  Samodzielny nadzór nad ekipą budowlaną powoduje wiele stresów i wymaga samodzielnego podejmowania wielu ważnych decyzji. W przypadku, gdy dana osoba nie ma należytej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia w budowie domów jednorodzinnych, naraża się ona na nieprawidłowości w realizacji projektu. Wymaga to dużego nakładu czasu i energii.

 • Nieoczekiwane koszty w trakcie budowy

  W momencie, w którym klient decyduje się na zatrudnienie kilku wykonawców do budowy domu, określenie finalnego kosztu realizacji staje się wręcz niemożliwe. Zatrudniając wiele firm budowlanych odpowiedzialnych za różne etapy budowy, ponosi się o wiele większe koszty niż w przypadku jednego wykonawcy. Zdarza się, że jedno z przedsiębiorstw wykonuje pracę w niestaranny sposób, co skutkuje koniecznością poprawienia niedociągnięć przez kolejną firmę, a to wydłuża czas inwestycji.

 • Nieokreślony i wydłużający się czas budowy

  Niedokończenie pracy jednej firmy powoduje opóźnienie rozpoczęcia zlecenia przez drogą. Sprawia to, że klient ponosi jeszcze większe koszty finansowe, a czas budowy się przedłuża. Nie każda ekipa budowlana trzyma się określonych przez nią terminów.

 • Korzystanie wyłącznie ze swojej wiedzy

  Bez specjalistycznej wiedzy na temat kompleksowej budowy domów jednorodzinnych nie da się podjąć odpowiednich decyzji dotyczących realizacji projektu. Bez odpowiedniego wsparcia i doświadczenia popełnia się wiele błędów, których naprawienie wygeneruje więcej kosztów i znacząco wydłuży czas budowy.

 • Brak odpowiedzialności za błędy firmy budowlanej

  Zatrudnienie kilku firm budowlanych powoduje znaczne utrudnienie we wzięciu odpowiedzialności za popełnione błędy w trakcie realizacji. Inwestor zostaje wtedy sam z problemem i musi wygenerować dodatkowe kwoty, aby naprawić szkodę.

Firma budowlana M&S BUD, czyli kompleksowe usługi

Nasza firma budowlana w Szczecinie oferuje kompleksowe usługi. Zajmujemy się zarówno przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do wydania pozwolenia na budowę, jak i tworzeniem fizycznego obiektu. Wspieramy inwestora na każdym etapie wznoszenia konstrukcji i realizacji projektu, dzięki czemu w każdej chwili może on skorzystać z profesjonalnej wiedzy. Pomagamy rozwiązać wszelkie problemy związane z dopełnianymi formalnościami, by budowa przebiegła jak najszybciej i bez zbędnych komplikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy budowlanej w Szczecinie. W razie jakichkolwiek pytań nasi specjaliści służą pomocą.

oferteo

Zobacz opinie o nas

Jesteśmy gotowi, aby zbudować Twoje marzenie

Napisz do Nas, czekamy na informacje

ms-bud-white
 • Zadzwoń

  +48 503 481 547

  Codziennie w godzinach 7:00 - 21:00

Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.

Copyrights © 2023 ms-bud.szczecin.pl  All rights reserved.    |   Powered by grafikadlabiznesu.com   |    Polityka prywatności