Opinie o Nas

Poznaj opinie o nas

Sławomir W.

15 listopada 2023

Prace zostały wykonane fachowo i rzetelnie w określonym terminie. Firma godna zaufania. Polecam.

Brygida J.

5 listopada 2023

Witam zainteresowanych budową domu murowanego. Długo zastanawialiśmy się czy i jak zacząć budowę naszego małego domku. Dopiero po spotkaniu z panami Marcinem i Sebastianem, którzy przedstawili nam swoją ofertę i pomoc w realizacji budowy od projektu do wykończenia deweloperskiego zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie budowy domu, przez cały czas realizacji budowy nie musieliśmy się o nic martwić, wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, fachowo i terminowo. Nieoceniona pomoc w załatwianiu formalności niezbędnych przed rozpoczęciem prac budowlanych i w trakcie budowy. Plac budowy zawsze czysty i uporządkowany. Materiały potrzebne do budowy domu zamawiane na czas i dobrej jakości. Ekipy współpracujące z firmą - solidne i godne polecenia, bez wahania z czystym sumieniem polecamy realizację inwestycji budowlanej przez M&S - BUD. Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszej oazy. Pozdrawiamy.

Dawid J.

8 października 2022

Z czystym sumieniem polecam firmę M&S bud. To co ich wyróżnia na tle innych to Terminowość, uczciwość, dostępność i szybkość w budowaniu inwestycji. Cena również jest przystępna. Pilnowanie harmonogramu i zawczasu organizowanie materiałów i pracy a nie na ostatnią chwilę. Ład i porządek na budowie, najważniejsze to, że panowie znają swoje rzemiosło i ich praca jest na najwyższym poziomie. Nie jest to tylko moje zdanie Inwestora, ale również ekipy która wchodziła po nich. Jeżeli ktoś chciałby potwierdzić referencje Marcina i Sebastiana śmiało zapytajcie o mój numer i udzielę wszelkich informacji na temat współpracy ze mną.

Jarek B.

3 lipca 2022

Bardzo kompetentna firma rzadko spotykana na rynku budowlanym. Godna polecenia i warta zaufania. Doradzą, pomogą w rozwiązaniu problemu. Jednym słowem polecam!

Pawel P.

20 czerwca 2022

Rzetelna i solidna firma. Wszystko solidnie i w terminie wykonane. Polecam.

Mariusz S.

1 lutego 2022

Współpraca z Panem Marcinem bardzo konkretna. Polecam w 100%%%.

Leszek S. KOBI Leszek Sobański

31 stycznia 2022

Naprawdę warto, punktualność, porządek, uczciwość, dokładność, idealnie wyliczone materiały! Duża higiena wykonywanych robót.

Dariusz T.

29 marca 2021

Szybko, sprawnie i fachowo, praca została wykonana przez Firmę M&S-BUD. Na dzisiejsze czasy zlecenie zostało wykonane Terminowo. Polecam.

oferteo

Zobacz opinie o nas

Jesteśmy gotowi, aby zbudować Twoje marzenie

Napisz do Nas, czekamy na informacje

ms-bud-white
  • Zadzwoń

    +48 503 481 547

    Codziennie w godzinach 7:00 - 21:00

Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.

Copyrights © 2023 ms-bud.szczecin.pl  All rights reserved.    |   Powered by grafikadlabiznesu.com   |    Polityka prywatności