Domy w stanie surowym – Szczecin i okolice

Budujemy domy w stanie surowym w Szczecinie i okolicach. Jesteśmy obecni na każdym etapie wznoszenia takich nieruchomości – od momentu przygotowania projektu, aż po oddanie obiektu klientowi. Zajmujemy się również pracami budowlanymi. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale orientują się w sposobie budowy nowoczesnych obiektów, zgodnych z wymaganiami współczesnych klientów. Tworzymy budynki funkcjonalne i estetyczne, które pozwalają na stworzenie komfortowej przestrzeni dla całych rodzin.

Przygotowujemy domy jednorodzinne w stanie surowym. To zarówno budynki parterowe, jak i piętrowe. Wiele z nich obejmuje również tarasy, które pozwalają na komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Tworzone przez nas budynki często mają również piwnice, strychy, garaże – powstają zgodnie z potrzebami danego klienta.

Czym cechuje się dom w stanie surowym?

Dom w stanie surowym ma już fundamenty i ściany fundamentowe, a także zasypkę piaskową pod chude posadzki. Na tym etapie wykonuje się również podłogę z poziomą kanalizacją i doprowadza instalacje przesyłające wodę. Budynek ma również strop nad parterem, ściany, więźbę dachową lub stropodach oraz pokrycie. Stan surowy zamknięty zakłada natomiast, że w obiekcie pojawiają się okna i drzwi. Takie budynki są zdecydowanie mniej zaawansowane niż te w stanie deweloperskim. Wymagają jeszcze podłączenia ważnych instalacji i przygotowania posadzek oraz ścian do dalszych prac.

Kiedy warto postawić na dom w stanie surowym?

Dom w stanie surowym to dobry wybór w sytuacji, gdy chcą Państwo:

  • dostosować dom do swoich preferencji – kupując dom w stanie surowym, mają Państwo możliwość indywidualizacji wnętrza według swoich gustów i potrzeb. Takie rozwiązanie pozwala na swobodny dobór materiałów wykończeniowych, kolorów, układu pomieszczeń i inne elementów,
  • zaoszczędzić na kosztach wykończenia – dom w stanie surowym jest zazwyczaj tańszy niż gotowy obiekt. Mogą Państwo zaoszczędzić na kosztach zakupu i dostosowania go do swoich potrzeb, zwłaszcza jeśli są Państwo w stanie wykonać część prac samodzielnie lub mają Państwo dostęp do własnych wykonawców,
  • zaangażować się w projekt budowlany – kupując dom w stanie surowym, mogą Państwo być częścią procesu budowlanego od samego początku. To dobry wybór dla osób zainteresowanych budownictwem i projektowaniem.

Domy w stanie surowym są tańsze niż te w stanie deweloperskim. Z tego powodu są dobrym wyborem w sytuacji, gdy inwestor nie ma środków, by od razu wykończyć nieruchomość. Przez kolejne miesiące budynki te mogą czekać na następne etapy działań, choć wówczas konieczne jest utrzymanie w nich odpowiednio niskiej wilgotności i optymalnej temperatury.

Domy w stanie surowym nie są gotowe do zamieszkania. Przed wprowadzeniem się konieczne okazuje się wykonanie wielu dodatkowych prac, co często trwa miesiącami. Stanowią więc doskonały wybór w sytuacji, gdy inwestorowi nie śpieszy się z zamieszkaniem w budynku, a zależy mu na oszczędności pieniędzy. Sposobem na przyspieszenie procesu wznoszenia takiego obiektu może być postawienie na gotowy projekt domu jednorodzinnego – takie dokumenty wchodzą w skład naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu klientów ze Szczecina i okolic. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy gotowi, aby zbudować Twoje marzenie

Napisz do Nas, czekamy na informacje

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Bielkowo_14

Budowa domu w Bielkowie, Kobylanka

Sprawdź

20230517_162110

Budowa domu w Dąbiu, Szczecin

Sprawdź

ms-bud-gara-pyrzyce07

Zobacz naszą realizację w Pyrzycach

Sprawdź

ms-bud-rozyca03

Budowa domu w Rurzycy, Goleniów

Sprawdź

Pyrzyce10

Budowa domu w Pyrzycach

Sprawdź

ms-bud-mosty-15

Budowa domu w Mostach, Goleniów

Sprawdź

Mierzyn14

Budowa domu w Mierzynie, Szczecin

Sprawdź

r8

Budowa domu w Pilchowie, Police

Sprawdź

ms-bud-sobanski-05

Budowa domu w Szczecinie

Sprawdź

ms-bud-pyrzyce-13

Budowa domu w Pyrzycach

Sprawdź

bg009

Budowa domu w Nowogardzie

Sprawdź

ms-bud-white
  • Zadzwoń

    +48 503 481 547

    Codziennie w godzinach 7:00 - 21:00

Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.

Copyrights © 2023 ms-bud.szczecin.pl  All rights reserved.    |   Powered by grafikadlabiznesu.com   |    Polityka prywatności