M&S BUD

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów jednorodzinnych. Nasza oferta przewiduje każdy rodzaj domu wybierany przez klienta. Są to domy parterowe, domy z poddaszem, domy piętrowe oraz budowane w nowoczesnej architekturze. Nasze usługi oferujemy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Główną zaletą naszej firmy, jest to, że zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem. Są oni fundamentem naszej firmy, dzięki czemu nie musisz się martwić o staranność wykonanej pracy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Firma M&S-BUD charakteryzuje się przede wszystkim uczciwością w stosunku do klienta i solidnością wykonanej pracy. Nasze usługi obejmują kompleksową budowę domu jednorodzinnego w stanie surowym oraz deweloperskim. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o każdy szczegół budowy i stanowią gwarancję jakości naszej firmy.

Profesjonalna budowa

z M&S BUD

 • Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników

  Firma Ms&-BUD zatrudnia tylko i wyłącznie sprawdzonych pracowników, którzy posiadają obszerną wiedzę i doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych. Dzięki temu, firma gwarantuje dobrą jakość i solidność wykonanej budowli.

 • Superwizja kierownica budowy podczas realizacji projektu

  Wybranie naszej firmy to zagwarantowanie spokoju przez cały proces budowy. Nasi klienci nie muszą mieć wiedzy na temat budowy czy architektury - my wszystkim się zajmiemy. Zadbamy o każdy szczegół i dopilnujemy wszelkich formalności związanych z budową domu.

 • Przejrzystość kosztów budowy

  Wybierając firmę M&S BUD klienci uzyskują koszt realizacji, który jest nie tylko jasno określony od początku, ale również jest indywidualnie dostosowany do możliwości finansowych klienta.

 • Szybka realizacja i jasno określony czas budowy

  Decydując się na naszą firmę otrzymają Państwo konkretny i wspólnie ustalony termin realizacji zlecenia. Dzięki naszemu doświadczeniu i efektywności pracy doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego zajmuje zaledwie 8 miesięcy.

 • Wsparcie i doradztwo specjalistów

  Nie każdy musi posiadać szeroką gamę wiedzy na temat procesu budowania i wykańczania domu jednorodzinnego. Nasi eksperci doradzą Państwu wybór odpowiednich materiałów i podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania architektoniczne. Przygotowując plan bierzemy pod uwagę zdanie klienta i zapewniamy wsparcie merytoryczne.

 • Gwarantowana jakość wykonania

  Domy jednorodzinne wybudowane przez M$S BUD posiadają aż 10 lat gwarancji na wykonane przez nas usługi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną przez nas pracę.

Budowa w systemie gospodarczym

 • Nieodpowiednio dobrana ekipa budowlana

  Decydując się na budowę w systemie gospodarczym wymagana jest dobra organizacja logistyczna. Należy, wtedy znaleźć każdą ekipę budowlaną osobno. Stworzenie odpowiedniego planu budowy i zatrudnienie ekipy wykonawczej pochłania ogromną ilość czasu i często generuje wiele problemów.

 • Brak nadzoru specjalisty nad pracą

  Samodzielny nadzór nad ekipą budowlaną powoduje wiele stresów i wymaga samodzielnego podejmowania wielu ważnych decyzji. W przypadku, gdy nie posiadamy należytej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia w budowie domów jednorodzinnych narażamy się na nieprawidłowości w realizacji projektu. Wymaga to dużego nakładu czasu i energii.

 • Nieoczekiwane koszty w trakcie budowy

  W momencie, w którym decydujemy się na zatrudnienie kilku wykonawców do budowy domu, określenie finalnego kosztu realizacji staje się wręcz niemożliwe. Zatrudniając wiele firm budowlanych odpowiedzialnych za różne etapy budowy, ponosimy o wiele większe koszty niż gdybyśmy zatrudnili jedną firmę odpowiedzialną za cały proces budowy. Często również praca wykonana przez jedną ekipę jest niestaranna i następna firma musi poprawiać stan budowy zanim w ogóle zajmie się swoją częścią realizacji.

 • Nieokreślony i wydłużający się czas budowy

  Niedokończenie pracy jednej firmy, powoduje opóźnienie rozpoczęcia zlecenia przez drogą. Sprawia to, że ponosimy jeszcze większe obciążenie finansowe i znacząco przedłużamy czas budowy. Nie każda ekipa budowlana trzyma się oferowanych przez nią terminów.

 • Korzystanie wyłącznie ze swojej wiedzy

  Bez posiadania specjalistycznej wiedzy na temat kompleksowej budowy domów jednorodzinnych nie będziemy w stanie podjąć odpowiednich decyzji dotyczących realizacji projektu. Bez odpowiedniego wsparcia i doświadczenia popełnimy wiele błędów, których naprawienie wygeneruje więcej kosztów i znacząco wydłuży czas budowy.

 • Brak odpowiedzialności za błędy firmy budowlanej

  Zatrudnienie kilku firm budowlanych powoduje znaczne utrudnienie we wzięciu odpowiedzialności za popełnione błędy w trakcie realizacji. Inwestor zostaje, wtedy sam z problemem i musi wygenerować dodatkowe kwoty, aby naprawić szkodę i przedłużyć czas budowy.

oferteo

Zobacz opinie o nas

Jesteśmy gotowi, aby zbudować Twoje marzenie

Napisz do Nas, czekamy na informacje

ms-bud-white
 • Zadzwoń

  +48 503 481 547

  Codziennie w godzinach 7:00 - 21:00

Firma MS-BUD oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w sposób solidny i uczciwy.
Wykonujemy stany surowe oraz stany deweloperskie.

Copyrights © 2022 ms-bud.szczecin.pl  All rights reserved.    |   Powered by creativeforyou.pl   |    Polityka prywatności